MICE

M

Meetings

Víme, jak důležitá je vhodná organizace školení nebo firemního setkání. Široká síť kontaktů a bohaté zkušenosti nám umožňují realizovat Vaše úspěšná jednání za konkurenceschopné ceny v závislosti na Vašich požadavcích. Pro každou poptávku náš tým připraví nabídku na míru dle plánovaného rozpočtu.

Incentives

Firemní setkání, na které budete vzpomínat léta? ANO – pouze u nás! Náš tým projel zeměkouli na kole, jachtě, kajaku, skútru a zažil dobrodružství a pocity, které v nás zůstanou navždy! Rádi se o naše zkušenosti podělíme s našimi klienty. Každá akce a její individuální scénář bude pro Vás naplánován tak, že se stane nezapomenutelným zážitkem. Angažovanost, vášeň a spolehlivost jsou naším krédem a naším hlavním cílem je Vaše spokojenost.

I
C

Conferences

Nabízíme komplexní a profesionální organizaci každé konference v Čechách i v zahraničí. Na dokonalost celého procesu vždy dohlíží náš tým s 20 lety zkušeností. Postaráme se o každý detail – od logistiky až po moderní technologie. Garantujeme nejlepší podmínky spolupráce a individuální péči o akci.

Events

Tým zkušených odborníků je schopen zorganizovat jakoukoli akci – kdekoli a kdykoli. Ať už na pláži na Lipně nebo na jachtě ve Středozemním moři nebo na fotbalovém stadionu... Ve dne i v noci. Jediným limitem je Vaše představivost – kreativitu a realizaci nechte na nás – ST Travel!

E

Kontaktujte nás{{message}}

{{message}}